Zacznij tutaj

Cześć,

Akademia Procesowa to dom dla pasjonatów, którzy chcą się rozwijać i lepiej rozumieć procesy, które nas otaczają. Witaj w naszej społeczności.

Cieszymy się, że tutaj trafiłeś. Świat procesów, zarządzania nimi i optymalizacji jest fascynujący.

Jest to nasza pasja od ponad 10 lat, a zarazem nasza praca – zawodowo zajmujemy się wsparciem firm w rozwoju i stabilizacji procesów oraz budowaniem praktycznych kompetencji pracowników.

Dlaczego powstał portal Akademia Procesowa?

Chcemy dzielić się naszym doświadczeniem. Pracując z setkami firm w całej Polsce z bardzo różnych branż widzimy, że jest to dziedzina, w której firmy mają naprawdę dużo do zrobienia.

Na tym portalu znajdziesz praktyczne artykuły, które pomogą Ci skuteczniej działać z procesami w swojej organizacji.

Będziemy go regularnie rozwijać o nowe treści, dodawać darmowe formularze i polecać oprogramowanie.

Co jakiś czas też planujemy uruchamiać płatne kursy online, dzięki którym będziesz mógł zdobywać kompetencje w sposób bardzo ustrukturyzowany.

Najważniejsza rzecz

Czytanie rozwija Twój obszar wiedzy. Jest on potrzebny. Jednak bez działania pozostaje zmarnowanym potencjałem.


Dlatego serdecznie zachęcamy Ciebie, abyś po przeczytaniu danego artykułu zastanowił się w jaki sposób możesz wykorzystać jego treść w swojej pracy (lub życiu prywatnym). I zaczął działać.

Daj też wartość innym – jeśli przeczytałeś jakieś ciekawe treści, udostępnij je w swoich mediach społecznościowych, bądź podeślij link do znajomych, których mogą one zainteresować.

Newsletter

Zapisując się do naszego newslettera dołączysz do grupy osób, które co tydzień będą od nas otrzymywać dodatkową dawkę wiedzy i inspiracji.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Perfectus Group Sp. z o.o., ul. Stróżyńskiego 17L , 60-688 Poznań, Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS, nr KRS: 0000451155, kapitał zakładowy: 6.000,00 zł.

 

Subscribe to our newsletter