Zmiana sposobu myślenia!

Rozszerzanie perspektywy, zdrowe negowanie statusu quo, szukanie lepszych metod pracy, rozwój zamiast stania w miejscu czy szukanie potencjałów tam gdzie inni ich nie widzą.

To ważna umiejętność, choć najczęściej z mojego doświadczenia ludzie są tak zajęci gaszeniem pożarów, że nie mają czasu na zmianę sposobu myślenia.

Takim ciekawym przykładem zmiany sposobu myślenia i poszukiwania nowych możliwości, a zarazem idealnym na artykuł weekendowy jest rozwiązanie sieci @OBI Polska Create by Obi 🙂

Na swojej stronie zamieszczają setki projektów dla majsterkowiczów. I to nic nowego. Tylko, że do każdego projektu macie kilkunastostronicową instrukcję montażu krok po kroku oraz…. gotową listę zakupów w markecie 🙂

Dla mnie to bardzo dobry przykład wyjścia poza schematy. Zamiast drążyć już dawno monotonny rynek reklam, gazetek i wojny cenowej zmienili podejście do tematu szukając potencjałów w innych obszarach.

Podobnie jest w naszej codzienności. Działamy na utartych ścieżkach nawyków. A to zatrzymanie się, zastanowienie i zmiana sposobu myślenia mogą nam dać naprawdę nowe możliwości.

Jeśli ktoś z Was, tak jak ja, lubi majsterkowanie to cały portal stworzony przez Obi znajdziecie poniżej:
https://create.obi.pl/

Newsletter

Zapisując się do naszego newslettera dołączysz do grupy osób, które co tydzień będą od nas otrzymywać dodatkową dawkę wiedzy i inspiracji.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Perfectus Group Sp. z o.o., ul. Stróżyńskiego 17L , 60-688 Poznań, Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS, nr KRS: 0000451155, kapitał zakładowy: 6.000,00 zł.

 

Subscribe to our newsletter