Jak pracować skuteczniej!

Chcę, żebyś mógł lepiej wykorzystać swój czas pracy. Mniej gasił pożary, odszedł od pracy w chaosie, a zaczął zarządzać swoimi zadaniami i zobowiązaniami odzyskując czas na to co dla Ciebie ważne.

Dlatego przygotowałem darmowy kurs online Jak Pracować Skuteczniej! To 13 merytorycznych i konkretnych lekcji z przykładami i ćwiczeniami do realizacji, które pomogą Ci osiągać więcej.

Link z danymi dostępowymi do kursu otrzymasz po potwierdzeniu swojego adresu email. Jeśli zapisałeś się, a nie otrzymałeś wiadomości – sprawdź w folderze Oferty lub Spam.

Zawartość kursu:

Lekcja 1. Wprowadzenie

Lekcja 2. Trzy Fundamenty efektywności

Lekcja 3. Zacznij działać Proaktywnie

Lekcja 4. Metody skupienia w pracy

Lekcja 5. Wdróż Strategię Eliminacji

Lekcja 6. Planuj, aby osiągać wyniki

Lekcja 7. Odzyskaj czas przed telefonem

Lekcja 8. Skuteczne zarządzaj mailami

Lekcja 9. Twórz Nawyki – tajna broń produktywności

Lekcja 10. Zacznij Dietę niskoinformacyjną

Lekcja 11. Organizuj skuteczne spotkania

Lekcja 12. Sprawdzone metody doładowania Twojej skuteczności

Lekcja 13. Twój plan działań

Newsletter

Zapisując się do naszego newslettera dołączysz do grupy osób, które co tydzień będą od nas otrzymywać dodatkową dawkę wiedzy i inspiracji.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Perfectus Group Sp. z o.o., ul. Stróżyńskiego 17L , 60-688 Poznań, Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS, nr KRS: 0000451155, kapitał zakładowy: 6.000,00 zł.

 

Subscribe to our newsletter