Sprawdź nasz kurs Zarządzania Procesowego.

Jeśli masz zły dzień

Dziś bardziej przyziemny temat, z którym każdy z nas mierzy się raz po raz.

Wstajesz rano i czujesz, że to nie jest Twój dzień. Czujesz, że lepiej byłoby w ogóle nie wstawać, wszystko jest nie tak. Być może spowodowała to zarwana nocka, złe samopoczucie, nieudany poprzedni dzień lub zapowiadający się ciężki dzień. Niezależnie od tego kto lub co jest winowajcą tego stanu rzeczy polecam sposób, który pomaga małymi krokami poprawić sytuację.

Spróbuj odłożyć na bok swoje zmartwienia i zrobić coś… dobrego! Powiedz komuś z bliskich ciepłe słowo. Napisz komuś krótką miłą wiadomość, że życzysz miłego dnia. Przepuść kogoś w kolejce czy korku jadąc do pracy lub uśmiechnij się do kogoś na ulicy. Zobaczysz jak dobre gesty potrafią rozchmurzyć nie tylko Twój dzień, ale i innych osób. Co więcej mogą nawet zarazić ich czynieniem dobrych gestów dalej.

Z uśmiechem, który zagości niewątpliwie na Twojej twarzy, dużo łatwiej zniesiesz trudny dzień. Może nawet okaże się, że wcale nie było tak źle.

Czyńmy dobro, bo ono powraca! Miłego dnia Wam życzę😊

Newsletter

Zapisując się do naszego newslettera dołączysz do grupy osób, które co tydzień będą od nas otrzymywać dodatkową dawkę wiedzy i inspiracji.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Perfectus Group Sp. z o.o., ul. Stróżyńskiego 17L , 60-688 Poznań, Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS, nr KRS: 0000451155, kapitał zakładowy: 6.000,00 zł.

 

Subscribe to our newsletter